Porovnanie parametrov VPNArea x MullVAD VPN: Ktorá VPN vyhrala?

Ktorá z dvoch VPN je lepšia: VPN Area, alebo je lepšie dať prednosť Malware Bytes Privacy VPN? Parametre oboch VPN sme starostlivo porovnali, pričom konečné skóre je 7,8/10 : 7,6/10.

Nameraná rýchlosť VPN Area – Malware Bytes VPN, Ktorá je lepšia?

Prenosová rýchlosť je jedným z najdôležitejších parametrov VPN, nevynímajúc VPN Area a MalwareBytes VPN.

Priemer downloadu pri prvej VPN dosiahol 87 Mb/s, sťahovanie pri druhej VPN bežalo 190 Mb/s. VPN Area je o 103 Mb/s pomalší ako MalwareBytes Privacy VPN.

Možnú rýchlosť nahrávania udáva upload, ktorý u VPN Area dosiahol 59 Mb/s. Malwarebytes Privacy VPN dosiahla rýchlosť 130 Mb/s. Je teda o 71 Mb/s rýchlejšie.

Posledným rýchlostným parametrom bola odozva, pri prvej VPN sme namerali 103 ms. U Malwarebytes Privacy VPN sme namerali v priemere 11 ms. Pri odozve je to naopak, čím nižšia hodnota, tým lepšie, takže VPN Area je o 92 ms horšie.

Priebežný bodový súčet VPNArea vs Malwarebytes Privacy VPN je zatiaľ 7/10 – 7/10.

Zvláda VPN Area prehrávať seriály z Netflixu?

Dostatočná rýchlosť downloadu je dôležitá pre bezproblémové odblokovanie Netflixu, VPN Area túto možnosť dokáže. Pre odblokovanie väčšinou stačí spustiť VPN a zvoliť príslušnú krajinu, Malwarebytes Privacy VPN Netflix odomknúť zvládne.

Vďaka VPN je možné odblokovať aj youtubové videá, ktoré sú v Česku skryté, pričom MalwareBytes Privacy VPN takú schopnosť zvláda. Druhá porovnávaná VPN odblokovanie YouTube zahŕňa.

Každá správna VPN toho vie oveľa viac, nesmie chýbať ochrana pred vyzradením DNS, multi-hop pripojenia a Tor. Taká VPN Area ponúka DNS ochranu a Malware Bytes VPN napr. zahŕňa zaradenie stránok na whitelist.

V hodnotení funkcií je celkové skóre 9/10 x 10/10.

Ako sa darí VPN Area v počte serverov a krajín?

Nižšia ponuka serverov sa môže prejaviť v nižšej rýchlosti VPN, VPN Area má 100 serverov, v katalógu MalwareBytes Privacy VPN sme napočítali 765 serverov. Prvý z VPN ich tak ponúka o 665 menej .

U VPN sa oplatí sledovať aj počet krajín so servermi, u MalwareBytes Privacy VPN dosiahol počet 36. Druhá VPN má 55, o 5 viac. V tejto disciplíne tak víťazí.

Sledujte tiež počet súčasne pripojiteľných zariadení, ktorých VPNArea vie 8. Malware Bytes Privacy VPN povolí súčasne pripojiť 5 zariadenia. Prehľad všetkých parametrov nájdete v článku najlepšie VPN.

Ktoré platformy vedia VPNArea a ktoré ponúka Malware Bytes VPN?

Podporované zariadenia patria medzi najdôležitejšie parametre pri výbere VPN, VPN Area vie Android a zabezpečí systém prístrojov iPhone, porovnávaná MalwareBytes Privacy VPN iPhone iOS zabezpečí, systém Android štandardne dokáže pripojiť.

Prevádzka VPN sa riadi zákonmi krajiny, kde má spoločnosť sídlo, čo platí aj o zdieľaní informácií o prevádzke so štátnymi orgánmi. VPNArea sídli v Bulharsku. Prevádzkovateľ druhej VPN má korene v USA.

Appka VPN Area nie je k dostaniu v slovenskom jazyku, MalwareBytes Privacy VPN slovensky tiež lokalizovaná nie je.

V súboji platforiem dosiahla VPN Area skóre 9/10 a MalwareBytes Privacy VPN získava známku 9/10.

Cenové porovnanie VPN Area : MalwareBytes Privacy VPN

Malware Bytes VPN si je možné predplatiť už za 1,67 € mesačne, druhú z VPN môžete zaobstarať už od 3,22 € mesačne. Hodnotenie VPN za pomer ceny a funkcií je 4/10 pre prvú a 2/10 pre druhú menovanú.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram